SHK Sportcentrum

Lockdown verlengd / contributie

De lockdown wordt verlengd tot minimaal 9 februari a.s. Wij houden ons aan ons woord en gaan in februari geen contributie innen -als de contributie van januari doorbetaald is en er geen opzegging heeft plaatsgevonden. Daarnaast zullen de einddata van de jaarabonnementen met 1 maand worden verlengd. SHK stuurt voor 17 januari een nieuwsbrief aan onze leden. Meer dan 35% heeft de enquête over de contributie ingevuld, waarvan 75% aangaf de hele contributie te willen doorbetalen en 20% de helft van de contributie (als we 19 januari weer open hadden mogen gaan-maar ja, we blijven dicht). Ontroerend, die betrokken en warme steun. Wij willen de mensen die ons de afgelopen weken een hart onder de riem hebben gestoken heel, heel hartelijk danken. Het sterkt het hele team en wij houden zo de moed er in. We zijn druk met workouts opnemen en bezig met groot onderhoud dus we hebben vertrouwen in een mooie toekomst met jullie samen. In de nieuwsbrief staat ook meer over het nieuwe aanbod aan onze leden in deze periode: “Telefonisch of per e-mail training advies en/of voeding advies” door onze fitnesstrainers. Blijf gezond, blijf in beweging en hopelijk tot 9 februari.