Groepstrainingen overzicht

Begeleide fitness & TRX en Bosubal training is er 78 uur per week;
Maandag t/m vrijdag van 09.00-22.00 uur en zaterdag en zondag van 09.30-15.00 uur.

Buikspierkwartier in de fitnessruimte:
Maandag t/m woensdag: 10.00-19.00-20.00-21.00 uur
Donderdag en vrijdag: 10.00-19.30-20.30 uur
Zaterdag en zondag: 11.00 en 12.00 uur

Afmelden voor GRIT via balie@shksportcentrum.

Bekijk HIER het rooster in PDF.

Gebruik de knop hieronder voor het selecteren van de gewenste groepstraining en zie direct wanneer de training gegeven wordt en in welke zaal.

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
BBBB
zaal 1
09:00
10:00
BBBB
zaal 1
09:00
10:00
BBBB
zaal 1
09:00
10:00
09:15
09:30
BBBB
zaal 4
09:30
10:30
09:45
10:00
10:15
19:30
BBBB
zaal 1
19:30
20:30
BBBB
zaal 1
19:30
20:30
19:45
20:00
20:15

Maandag

  • BBBB
    09:00 - 10:00
  • BBBB
    19:30 - 20:30

Woensdag

  • BBBB
    09:00 - 10:00
  • BBBB
    19:30 - 20:30

Vrijdag

  • BBBB
    09:00 - 10:00

Zaterdag

  • BBBB
    09:30 - 10:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18:30
Body Attack
zaal 4
18:30
19:30
18:45
19:00
19:15
19:30
Body Attack
zaal 4
19:35
20:35
19:45
20:00
20:15
20:30

Maandag

  • Body Attack
    19:35 - 20:35

Woensdag

  • Body Attack
    18:30 - 19:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:30
Body Balance
zaal 1
09:30
10:30
09:45
10:00
10:15
18:30
Body Balance
zaal 4
18:30
19:30
Body Balance
zaal 4
18:30
19:30
18:45
19:00
19:15
20:30
Body Balance
zaal 4
20:35
21:35
20:45
21:00
21:15
21:30

Maandag

  • Body Balance
    18:30 - 19:30

Donderdag

  • Body Balance
    09:30 - 10:30
  • Body Balance
    20:35 - 21:35

Vrijdag

  • Body Balance
    18:30 - 19:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
10:00
Body Pump
zaal 1
10:00
11:00
Body Pump
zaal 1
10:00
11:00
10:15
10:30
10:45
18:15
Body Pump
zaal 1
18:25
19:25
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
Body Pump
zaal 1
19:30
20:30
Body Pump
zaal 1
19:30
20:30
19:45
20:00
20:15
20:30
Body Pump
zaal 1
20:30
21:30
Body Pump
zaal 1
20:35
21:35
20:45
21:00
21:15
21:30

Maandag

  • Body Pump
    20:30 - 21:30

Dinsdag

  • Body Pump
    10:00 - 11:00
  • Body Pump
    19:30 - 20:30

Woensdag

  • Body Pump
    20:35 - 21:35

Donderdag

  • Body Pump
    18:25 - 19:25

Vrijdag

  • Body Pump
    19:30 - 20:30

Zondag

  • Body Pump
    10:00 - 11:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
10:00
Body Step
zaal 1
10:00
11:00
10:15
10:30
10:45
20:30
Body Step
zaal 4
20:30
21:30
20:45
21:00
21:15

Maandag

  • Body Step
    10:00 - 11:00

Woensdag

  • Body Step
    20:30 - 21:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:30
Bootcamp
buiten
09:30
10:30
09:45
10:00
10:15
19:00
Bootcamp
buiten
19:00
20:00
19:15
19:30
19:45

Woensdag

  • Bootcamp
    19:00 - 20:00

Zondag

  • Bootcamp
    09:30 - 10:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19:30
Circuit Fitness
zaal 2
19:30
20:30
VOL
19:45
20:00
20:15

Woensdag

  • Circuit Fitness
    19:30 - 20:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
16:30
FitKid & Jeugdfitness
zaal 1
16:30
17:45
10-12 jaar
16:45
FitKid & Jeugdfitness
Zaal 1
16:45
18:00
13-15 jaar
17:00
17:15
17:30
17:45

Maandag

  • FitKid & Jeugdfitness
    16:30 - 17:45

Vrijdag

  • FitKid & Jeugdfitness
    16:45 - 18:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:15
GRIT Strength
zaal 1
09:25
09:55
09:30
09:45
10:45
GRIT Strength
zaal 1
10:55
11:25
11:00
11:15
18:15
GRIT Strength
zaal 1
18:25
18:55
GRIT Strength
zaal 1
18:25
18:55
18:30
18:45
19:00
GRIT Strength
zaal 1
19:00
19:30
GRIT Strength
zaal 1
19:00
19:30
19:15

Maandag

  • GRIT Strength
    18:25 - 18:55
  • GRIT Strength
    19:00 - 19:30

Woensdag

  • GRIT Strength
    18:25 - 18:55
  • GRIT Strength
    19:00 - 19:30

Zaterdag

  • GRIT Strength
    10:55 - 11:25

Zondag

  • GRIT Strength
    09:25 - 09:55
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
17:00
Hip Hop
zaal 1
17:00
18:00
7-11 jaar
17:15
17:30
17:45
18:30
Hip Hop
zaal 4
18:30
19:30
12-15 jaar
18:45
19:00
19:15

Dinsdag

  • Hip Hop
    17:00 - 18:00
  • Hip Hop
    18:30 - 19:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
16:30
Judo
zaal 3
16:30
17:30
vanaf 5 jaar
16:45
17:00
17:15

Woensdag

  • Judo
    16:30 - 17:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19:30
Pilates
Zaal 4
19:30
20:30
Petra
19:45
20:00
20:15
20:30
Pilates
Zaal 4
20:35
21:35
Yvonne
20:45
21:00
21:15
21:30

Maandag

  • Pilates
    20:35 - 21:35

Vrijdag

  • Pilates
    19:30 - 20:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
RPM indoor cycling
zaal 2
09:00
10:00
09:15
09:30
09:45
10:00
RPM indoor cycling
zaal 2
10:00
11:00
RPM indoor cycling
zaal 2
10:00
11:00
RPM indoor cycling
zaal 2
10:00
11:00
10:15
10:30
10:45
18:00
RPM indoor cycling
zaal 2
18:00
19:00
18:15
18:30
RPM indoor cycling
zaal 2
18:30
19:30
RPM indoor cycling
zaal 2
18:30
19:30
18:45
19:00
RPM indoor cycling
zaal 2
19:00
20:00
RPM indoor cycling
zaal 2
19:00
20:00
Tot 1-12
19:15
19:30
19:45
20:00
RPM indoor cycling
zaal 2
20:00
21:00
20:15
20:30
RPM indoor cycling
zaal 2
20:30
21:30
RPM indoor cycling
zaal 2
20:30
21:30
Tot 1-4-17
20:45
21:00
21:15

Maandag

  • RPM indoor cycling
    18:00 - 19:00
  • RPM indoor cycling
    19:00 - 20:00
  • RPM indoor cycling
    20:30 - 21:30

Dinsdag

  • RPM indoor cycling
    19:00 - 20:00
  • RPM indoor cycling
    20:00 - 21:00

Woensdag

  • RPM indoor cycling
    10:00 - 11:00
  • RPM indoor cycling
    18:30 - 19:30
  • RPM indoor cycling
    20:30 - 21:30

Vrijdag

  • RPM indoor cycling
    09:00 - 10:00
  • RPM indoor cycling
    18:30 - 19:30

Zaterdag

  • RPM indoor cycling
    10:00 - 11:00

Zondag

  • RPM indoor cycling
    10:00 - 11:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18:00
Shaolin Kempo
zaal 3
18:00
19:00
10+
18:15
18:30
18:45
19:30
Shaolin Kempo
zaal 3
19:30
21:10
15+
Shaolin Kempo
zaal 3
19:30
21:10
15+
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00

Dinsdag

  • Shaolin Kempo
    19:30 - 21:10

Donderdag

  • Shaolin Kempo
    18:00 - 19:00
  • Shaolin Kempo
    19:30 - 21:10
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19:30
Body Step / BBBB
zaal 4
19:30
20:30
Body Step / BBBB
zaal 4
19:35
20:35
19:45
20:00
20:15
20:30

Dinsdag

  • Body Step / BBBB
    19:30 - 20:30

Donderdag

  • Body Step / BBBB
    19:35 - 20:35
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
XCOre
zaal 1
09:00
10:00
09:15
09:30
09:45
18:30
XCOre
zaal 1
18:30
19:30
18:45
19:00
19:15
19:30
XCOre
zaal 1
19:30
20:30
19:45
20:00
20:15
20:30
XCOre
zaal 1
20:35
21:35
20:45
21:00
21:15
21:30

Dinsdag

  • XCOre
    09:00 - 10:00
  • XCOre
    20:35 - 21:35

Donderdag

  • XCOre
    19:30 - 20:30

Vrijdag

  • XCOre
    18:30 - 19:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:30
Yoga
zaal 1
09:30
10:30
09:45
10:00
10:15

Maandag

  • Yoga
    09:30 - 10:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:45
Zumba
zaal 1
09:45
10:45
10:00
10:15
10:30
18:30
Zumba
zaal 1
18:30
19:30
18:45
19:00
19:15
19:30
Zumba
zaal 4
19:30
20:30
Anouk (choreografisch )
Zumbazaal 4
19:45
20:00
20:15
20:30
Zumba
zaal 4
20:35
21:35
Angelica (Latin)
Zumba
zaal 1
20:30
21:30
Anouk (Choreografisch)
20:45
21:00
21:15
21:30

Dinsdag

  • Zumba
    18:30 - 19:30
  • Zumba
    20:35 - 21:35

Woensdag

  • Zumba
    19:30 - 20:30

Donderdag

  • Zumba
    20:30 - 21:30

Zaterdag

  • Zumba
    09:45 - 10:45